DEVELOPER

AFI EUROPE Czech Republic je předním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora (Atrium Flora) a AFI Palác Pardubice (Atrium Palác Pardubice), rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka, Tulipa Modřanská rokle a Tulipa City nebo logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských nemovitostí dosud realizovala tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín, AFI Vokovice a AFI City 1. V procesu výstavby je rozsáhlé portfolio nájemních bytů, které vyrostou v projektech AFIHOME Karlín v Praze 8, AFIHOME Třebešín v Praze 3 a v multifunkčním areálu AFI City (AFIHOME Kolbenova) na městském brownfieldu v Praze 9. V dubnu 2021 společnost rozšířila své dosavadní portfolio o akvizici administrativního komplexu Avenir Business Park v Nových Butovicích.

AFI EUROPE Czech Republic je dceřiná společnost skupiny AFI Properties, která je přední podnikatelská společnost v oblasti nemovitostí generujících výnosy. Společnost byla založena v roce 1971 a poprvé byla uvedena na burzu v Tel Avivu v roce 2004. Dnes společnost působí v Izraeli a v Evropě prostřednictvím AFI Europe, která je aktivní ve všech oblastech realit v Evropě. Hlavní akcionáři společnosti – Big Shopping Centers Ltd. www.afi-properties.com

ARCHITEKT

Společnost CMC ARCHITECTS (Chisholm Maslo Company) je mezinárodní ateliér se sídlem v Praze, který se zabývá environmentálním designem, urbanismem a architekturou. Doposud realizoval projekty ve dvanácti městech v sedmi zemích (Česká republika, Německo, Černá Hora, Rumunsko, USA, Ukrajina a Vietnam). CMC ARCHITECTS je držitelem řady oceněních v odborných soutěžích (např. Best of Realty a Stavba roku), David Chisholm a Vít Máslo se také řadu let podílejí na rozvoji vysokého školství jako hostující recenzenti.