developer

DEVELOPER

AFI Europe, dceřiná společnost skupiny Africa Israel Investments Group, je předním mezinárodním investorem a developerem v oblasti komerčních a rezidenčních nemovitostí se zaměřením na realitní trhy střední a východní Evropy. AFI Europe Czech Republic působí v České republice od roku 1997 a svou developerskou činnost zaměřuje na čtyři realitní sektory: administrativu, maloobchod, bydlení a logistiku. V posledních letech dokončila AFI Europe Czech Republic řadu úspěšných projektů, mezi nimiž jsou například nákupní centra Palác Flóra a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplex Korunní Dvůr, dvě fáze rezidenčního projektu Tulipa Rokytka, bytový projekt Tulipa Modřanská rokle a logistický park D8 European Park.

Co se týká kanceláří, AFI Europe Czech Republic realizovala všechny tři fáze projektu Classic 7 Business Park a intenzivně pracuje na výstavbě dalších zajímavých kancelářských projektů – Butterfly v pražském Karlíně, AFI Vokovice na Praze 6 a AFI City na Praze 9. Ve výstavbě je i rezidenční projekt Tulipa Třebešín v Praze-Strašnicích.

AFI Europe je exkluzivním členem České rady pro šetrné budovy.

ARCHITEKT

Společnost CMC ARCHITECTS (Chisholm Maslo Company) je mezinárodní ateliér se sídlem v Praze, který se zabývá environmentálním designem, urbanismem a architekturou. Doposud realizoval projekty ve dvanácti městech v sedmi zemích (Česká republika, Německo, Černá Hora, Rumunsko, USA, Ukrajina a Vietnam). CMC ARCHITECTS je držitelem řady oceněních v odborných soutěžích (např. Best of Realty a Stavba roku), David Chisholm a Vít Máslo se také řadu let podílejí na rozvoji vysokého školství jako hostující recenzenti.